PROJEKT "Osiguranje prehrane djece u osnovnim školama za školsku godinu 2016/2017.

Temeljem primljene obavijesti od strane Zaklade „Hrvatska za djecu“, obaviještavam Vas da se svi podnošeni zahtjevi koji se nisu našli na popisu Krajnjih korisnika projekta koji je poslan školama, mogu javiti Zakladi pisanom zamolbom (prihvatiti će se i rukom pisana zamolba kao i e-mailom upućena zamolba na adresu potpore.fo@zhzd.hr), uz obavezan navod i obrazloženje posebno opravdanih razloga zašto nisu uspjele (dostavili svu potrebnu dokumentaciju). Zamolbe, zajedno s dokaznom dokumentacijom predaju obitelji direktno prema Zakladi, u skladu sa navedenim kriterijima za dokaznu dokumentaciju, s kojima su škole upoznate. Nadalje, za slučaj učenika koji su imali potpunu dokumentaciju, a nisu se pogreškom našli na popisu Krajnjih korisnika, temeljem obavijesti Zaklade, također vrijedi da se moraju obratiti direktno Zakladi sa potrebnom dokumentacijom. Dakle, svi učenici koji nisu na popisu Krajnjih korisnika projekta, mogu se direktno obratiti Zakladi u svrhu dobivanja subvencije školske prehrane zaključno do 30. studenog 2016.

Također, u slučaju da pojedine obitelji, tj. podnositelji zahtjeva koji nisu stekli status Krajnjih korisnika projekta zahtijevaju od Županije povrat predanih zahtjeva i dokazne dokumentacije, na njihov zahtjev one mogu biti vraćene.

Ukoliko podnositelji zahtjeva koji nisu na popisu imaju upite vezane za razloge odbijanja njihove dokumentacije, neka se jave u tajništvo škole, koje će prikupiti upite te ih proslijedi na prethodni mail.

Priloženi dokumenti:
ZHZD prehrana UDFS Prilog 3 20160902.pdf